14.9 C
Хуст
Четверг, 25 июля, 2024

Прогама на вікна IQ Energy. Замовляйте якісні металопластикові вікна та отримайте знижку 35 %

Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, пропонуючи їм не тільки товари відмінної якості, а й цікаві та вигідні для них ціни на продукцію.

Цього разу ви зможете придбати металопластикові вікна по дуже приємній ціні, зекономивши і при тому, не втративши на якості.

Прогама на вікна IQ Energy

Придбайте металопластикові вікна зі знижкою 35 %

Компанія СТБуд слідкує не тільки за оновленнями продукції європейських та вітчизняних брендів вікон, дверей, ролетів та інших товарів, але й не втрачає можливостей пропонувати покупцям чудові пропозиції, програми лояльності, бонуси та знижки.

Однією з таких вигідних проектів по мінімізації витрат на віконні конструкції для вашого дому є програма IQ Energy.

Купіть вікна Perfect у м. Хуст в рамках програми IQ Energy, що запропонована Європейським банком реконструкції та розвитку за підтримки Європейського союзу, та отримайте компенсацію в розмірі 35% від суми чеку.

Приємним є той факт, що ви можете взяти участь в програмі лояльності IQ Energy, отримавши кредит в АТ «УкрСиббанк», що рекомендований розробниками пропозиції.

Щоб дізнатися умови програми IQ Energy та отримати 35% компенсації на хороші енергозберігаючі вікна, уже сьогодні зателефонуйте нашим консультантам або завітайте до офісу компанії СТБуд у м. Хуст.

Тел.: +38 (097)260 87 44, +38 (068) 186 11 04

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Надзвичайна новинка! Жалюзі в склопакеті. Відео

Представляємо наймовірну новинку, яка зацікавить всіх тих, хто любить комфорт. Жалюзі в склопакеті від Перфект - це вікно з вмонтованими в склопакет жалюзями, що запаковані герметично. Управління жалюзями здійснюється за допомогою магнітів або за допомогою електроприводу. Рекомендуємо цю новинку, адже жалюзі в...

Каталог міжкімнатних металопластикових дверей Перфект

Пропонуємо до перегляду каталог міжкімнатних металопластикових дверей Перфект. Тут зібрані актуальні новинки каталог міжкімнатних металопластикових дверей бренду. 1_20_RGB_Perfect_compressed_

Каталог ролети ALBEDO DESIGN

Коллекция 1 Коллекция 2 Коллекция 3 Коллекция 4

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.