Прогама на вікна IQ Energy. Замовляйте якісні металопластикові вікна та отримайте знижку 35 %

1675
ииииииииииииииииииии

Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, пропонуючи їм не тільки товари відмінної якості, а й цікаві та вигідні для них ціни на продукцію.

Цього разу ви зможете придбати металопластикові вікна по дуже приємній ціні, зекономивши і при тому, не втративши на якості.

Прогама на вікна IQ Energy

Придбайте металопластикові вікна зі знижкою 35 %

Компанія СТБ слідкує не тільки за оновленнями продукції європейських та вітчизняних брендів вікон, дверей, ролетів та інших товарів, але й не втрачає можливостей пропонувати покупцям чудові пропозиції, програми лояльності, бонуси та знижки.

Однією з таких вигідних проектів по мінімізації витрат на віконні конструкції для вашого дому є програма IQ Energy.

Купіть вікна Perfect у м. Хуст в рамках програми IQ Energy, що запропонована Європейським банком реконструкції та розвитку за підтримки Європейського союзу, та отримайте компенсацію в розмірі 35% від суми чеку.

Приємним є той факт, що ви можете взяти участь в програмі лояльності IQ Energy, отримавши кредит в АТ «УкрСиббанк», що рекомендований розробниками пропозиції.

Щоб дізнатися умови програми IQ Energy та отримати 35% компенсації на хороші енергозберігаючі вікна, уже сьогодні зателефонуйте нашим консультантам або завітайте до офісу компанії СТБ у м. Хуст.

Тел.: +38 (097)260 87 44, +38 (068) 186 11 04