Надійні та якісні металопластикові вікна від компанії СТБ

1912

Сьогодні металопластикові вікна стали однією із складових добре обладнаного будинку – теплого та затишного, красивого та надійного.

Саме тому на ринку галузі з’являються металопластикові вікна, що з кожним зразком стають більш досконалими.

Компанія СТБ Хуст реалізує чудові металопластикові вікна відмінної якості від перевірених вітчизняних та зарубіжних виробників, що без сумніву, підтвердили свій професіоналізм у виробництві віконних конструкцій, та зацікавлять тих, хто не робить необдуманих покупок, витрачаючи гроші бездумно.

 Основними виробниками, з якими ми маємо справу, це:

  • Виробник вікон – ТМ Перфект;
  • Виробник вікон ТМ Epsilon.

Як вікна Перфект, так і металопластикові вікна Epsilon забезпечують надійне утеплення будинку за допомогою надійних вікон, що прослужать вам багато років та дозволять вам почуватися у вашому домі комфортно.

Металопластикові вікна виготовляються з використанням профілю ПВХ, що покращується за допомогою металічного армування.

Завдяки спеціальним повітряним камерам – перегородкам металопластикові вікна отримують надійний захист від зовнішніх погодних факторів.

Камер металопластикові вікна можуть мати від 4 до 8. Чим більше камер, тим металопластикові вікна ергономічніші та надійніші.

Що ви отримуєте, придбавши металопластикові вікна ТМ Перфект та Епсілон від компанії СТБ Хуст

Вирішивши купити металопластикові вікна від СТБ Хуст, ви отримуєте енергозберігаючі, шумоізольовані, герметичн віконні конструкції, що надійно утримують тепло в вашій оселі та не потребують заклеювання та додаткового утеплення.

Металопластикові вікна від СТБ Хуст не тільки ергономічні, вони прослужать вам довго та не втратять свого красивого кольору і естетичного вигляду за роки експлуатації.

Металопластикові вікна, які пропонує компанія СТБ Хуст, порадують вас і тим, що за ними легко доглядати, тільки протерши вологою ганчіркою.

Металопластикові вікна Перфект та Епсілон дозволяють компанії СТБ пропонувати замовникам не тільки надійні, але й нетрадиційні проекти в формі трикутника, арки, круга і т.д., що чудово доповнять дизайн вашого будинку.

Наші металопластикові вікна мають гарантію від виробника, що, без сумніву, дуже важливо при покупці таких товарів, як віконні конструкції.

Якщо вас цікавлять конкретні варіанти вікон, завітайте до нашого офісу або зателефонуйте, скориставшись контактними даними компанії СТБ Хуст.