Програма лояльності «Теплий дім». Оснастіть свій будинок енергозберігаючими вікнами

1870
ииииииииииииииииииии

Ваші вікна потребують негайної заміни або ви плануєте купити металопластикові вікна для нового збудованого будинку?

Ви довго вагались з покупкою нових вікон, адже не вистачало грошей на підходящі для вас варіанти?

Не спішіть купляти дорогі вікна. Компанія СТБ у м. Хуст запропонує вам купити металопластикові вікна по пропозиції, яка вас приємно здивує.

Державна програма «Тепла оселя», що пропонує надійно утеплити ваш будинок та економити кошти на оплату комунальних платежів, — це подарунок для тих, хто бажає обладнати оселю красивими і якісними, новими вікнами.

В рамках державної програми лояльності ви можете купити вікна у м. Хуст та отримати часткову компенсацію витрат на металопластикові вікна в розмірі 30% від їх вартості, що зроблять ваше житло затишним та теплим.

Купити енергозберігаючі металопластикові вікна у м. Хуст в рамках програми лояльності «Тепла оселя» з частковим поверненням коштів ви можете у компанії СТБ, де вам запропонують не тільки якісну продукцію, а і нададуть професійну консультацію щодо даної пропозиції та оптимального вибору віконних конструкцій для вашого будинку.

Щоб скористатися програмою «Тепла оселя» та купити металопластикові вікна по чудовій пропозиції, завітайте до офісу компанії СТБ.

Адреса:

м. Хуст, вул. Чайковського, 1

Зателефонуйте до нас за номером телефону

+38 (097)260 87 44

Таким чином наші консультанти зможуть ознайомити вас з програмою лояльності «Тепла оселя», що допоможе вам уже найближчим часом обладнати своє житло новими енергозберігаючими вікнами.