21.9 C
Хуст
Суббота, 13 апреля, 2024

Програма лояльності «Теплий дім». Оснастіть свій будинок енергозберігаючими вікнами

Ваші вікна потребують негайної заміни або ви плануєте купити металопластикові вікна для нового збудованого будинку?

Ви довго вагались з покупкою нових вікон, адже не вистачало грошей на підходящі для вас варіанти?

Не спішіть купляти дорогі вікна. Компанія СТБуд у м. Хуст запропонує вам купити металопластикові вікна по пропозиції, яка вас приємно здивує.

Державна програма «Тепла оселя», що пропонує надійно утеплити ваш будинок та економити кошти на оплату комунальних платежів, — це подарунок для тих, хто бажає обладнати оселю красивими і якісними, новими вікнами.

В рамках державної програми лояльності ви можете купити вікна у м. Хуст та отримати часткову компенсацію витрат на металопластикові вікна в розмірі 30% від їх вартості, що зроблять ваше житло затишним та теплим.

Купити енергозберігаючі металопластикові вікна у м. Хуст в рамках програми лояльності «Тепла оселя» з частковим поверненням коштів ви можете у компанії СТБ, де вам запропонують не тільки якісну продукцію, а і нададуть професійну консультацію щодо даної пропозиції та оптимального вибору віконних конструкцій для вашого будинку.

Щоб скористатися програмою «Тепла оселя» та купити металопластикові вікна по чудовій пропозиції, зателефонуйте до офісу компанії СТБуд.

Зателефонуйте до нас за номером телефону

+38 (097)260 87 44

Таким чином наші консультанти зможуть ознайомити вас з програмою лояльності «Тепла оселя», що допоможе вам уже найближчим часом обладнати своє житло новими енергозберігаючими вікнами.

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Надзвичайна новинка! Жалюзі в склопакеті. Відео

Представляємо наймовірну новинку, яка зацікавить всіх тих, хто любить комфорт. Жалюзі в склопакеті від Перфект - це вікно з вмонтованими в склопакет жалюзями, що запаковані герметично. Управління жалюзями здійснюється за допомогою магнітів або за допомогою електроприводу. Рекомендуємо цю новинку, адже жалюзі в...

Каталог міжкімнатних металопластикових дверей Перфект

Пропонуємо до перегляду каталог міжкімнатних металопластикових дверей Перфект. Тут зібрані актуальні новинки каталог міжкімнатних металопластикових дверей бренду. 1_20_RGB_Perfect_compressed_

Каталог ролети ALBEDO DESIGN

Коллекция 1 Коллекция 2 Коллекция 3 Коллекция 4

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.