14.9 C
Хуст
Четверг, 25 июля, 2024
ДомойВікнаЕксклюзивне безрамне скління...

Ексклюзивне безрамне скління торгових марок PanoramGlass та Vizyon

Компанія СТБ Хуст реалізує ексклюзивні віконні конструкції з безрамним склінням, що стало сьогодні вельми популярним серед власників красивих будинків заміського типу з панорамними віконними конструкціями та терасними зонами.

Добре обладнані та функціональні вікна та тераси з безрамним склінням PanoramGlass та Vizyon зарекомендували себе не тільки в Україні, а й в Європі, адже їх стильний вигляд та хороші термоізоляційні характеристики говорять самі за себе.

Названі бренди віконних конструкцій з безрамним склінням застосовують новітні технології та кращі матеріали, що дають можливість пропонувати покупцям нестандартні та унікальні проектні рішення, якими можна оснастити:

  • тераси,
  • балкони та лоджії,
  • безрамні перегородки – гармошки в офісах,
  • внутрішні скляні конструкції в будинках,
  • панорамні безрамні конструкції для парковок.

Роздвижні безрамні системи для балконів та внутрішні конструкції PanoramGlass та Vizyon допоможуть вам оснастити свій будинок для розміщення зимнього саду та інших ідей дизайну, а також візуально збільшити простір, зекономити площу приміщення.

Пересування таких безрамних конструкцій реалізовано за допомогою автоматичних чи напівавтоматичних направляючих рельсів.

Якщо ваз зацікавило ексклюзивне безрамне скління вікон, терас, балконів і т.д., і ви вирішили оснастити цим новаційним рішенням свій будинок, менеджери компанії СТБ Хуст будуть раді надати вам максимально докладну інформацію про характеристики, ціни, особливості цього виду продукції.

Завітайте в офіс компанії СТБ Хуст або телефонуйте, скориставшись контактними даними.

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

Надзвичайна новинка! Жалюзі в склопакеті. Відео

Представляємо наймовірну новинку, яка зацікавить всіх тих, хто любить комфорт. Жалюзі в склопакеті від Перфект - це вікно з вмонтованими в склопакет жалюзями, що запаковані герметично. Управління жалюзями здійснюється за допомогою магнітів або за допомогою електроприводу. Рекомендуємо цю новинку, адже жалюзі в...

Каталог міжкімнатних металопластикових дверей Перфект

Пропонуємо до перегляду каталог міжкімнатних металопластикових дверей Перфект. Тут зібрані актуальні новинки каталог міжкімнатних металопластикових дверей бренду. 1_20_RGB_Perfect_compressed_

Каталог ролети ALBEDO DESIGN

Коллекция 1 Коллекция 2 Коллекция 3 Коллекция 4

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.