Новинка!!! Hoppe Holding AG — ручка Hoppe Secustik з протизламними властивостями

462

Наша компанія представляє вам останню розробку німецької компанії Hoppe Holding AG — ручку Hoppe Secustik з протизламними властивостями.

Віконні ручки Secustik мають в якості базової безпеки запатентований запірний механізм, який запобігає несанкціоноване зрушення фурнітури вікна зовні. Механізм зчеплення, розташований між ручкою і чотиригранним штифтом, діє як «механічний діод». Він дозволяє повертати віконну ручку зсередини, але блокує її в разі спроби повертання ручки через фурнітуру вікна зовні. Тим самим ці ручки відповідають вимогам AHS RAL-RG607 / 13.

При повороті ручки на 180 градусів з положення «закрито» в положення «провітрювання» чується чітке потьохкування замикаючого механізму в різних положеннях ручки. Цей типовий звук Secustik і є підвищеною безпекою вікна, яку Ви можете почути.

Переваги ручки Hoppe Secustik:

🔴 МЕХАНІЗМ Hoppe Secustik продуманий таким чином, що в момент будь яких зовнішніх впливів на вікно, спрацьовує внутрішній елемент між ручкою і штифтом і відбувається надійне блокування вікна зсередини;

🔴 ЗВУКОВИЙ СИГНАЛ ручки Hoppe Secustik проінформує вас про те, що вікно закрите, і ви можете відчувати себе в безпеці.

🔴 МІЦНІСТЬ І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ручок Hoppe Secustik надає спеціальний сплав алюмінію і латуні, з якого вона виготовлена.

🔴 ЗРУЧНІСТЬ В ОБІГУ ручки Hoppe Secustik гарантують спеціально передбачені пальцеві виїмки.

Варіанти покриття HOPPE Stuttgart Secustik:

F1 — натуральний алюміній
F4 — бронза
F9006 — біла
F8707 — коричнева
F9005 — чорний