Компанія СТБ Хуст пропонує купити мансардні вікна від перевірених виробників

4120

Сучасні будинки стають справжніми шедеврами майстрів та дизайнерів. Такі неодмінно будуть гордістю своїх хазяїв, адже в них все продумано до деталей для того, щоб перебування в будинку було максимально комфортним та затишним.

Цікаві по дизайну будівлі уже давно відійшли від типових рішень. В моді нестандартні будівельні конструкції та їх складові.

До вдалих новацій можна віднести мансардні вікна, котрі ви можете придбати і у місті Хуст, скориставшись послугами компанії СТБ.

Дахові вікна Хуст не тільки будуть стильною родзинкою дизайну ваших мансардних кімнат, але й надійно вбережуть вашу оселю від холоду та забезпечать хороше освітлення в приміщенні.

Компані СТБ Хуст пропонує купити мансардні вікна таких виробників, як:

Velux – виробник мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з 75 річним досвідом, що відомий у всьому світі, та формує сучасні будівельні тенденції енергоефективного, екологічного, комфортного житла.

Rotoнімецький виробник дахових віконник конструкцій, люків, аксесуарів і сходів для горища. Roto має філіали в багатьох країнах Европи, володіє 2500 патентами та постійно застосовує у виробництві інноваційні розробки.

Fakro міжнародна корпорація по виробництву віконних конструкцій, сходів на горище та спеціального обладнання, що ефективно реалізується сьогодні у всьому світі.

Приємно і те, що крім якісної продукції, що пропонують названі виробники, купляючи мансардні вікна Хуст брендів Velux, Roto, Fakro, ви отримуєте гарантію від виробників до 15 років.

Мансардні вікна Velux, Roto, Fakro обладнані надійною та функціональною фурнітурою, мають хороші термоізоляційні характеристики та чудовий зовнішній дизайн, можуть бути укомплектовані двокамерними склопакетами.

Також у нас ви зможете підібрати не тільки вікна для даху Хуст, але і всі необхідні аксесуари, ролети, жалюзі і т.д.

Хочете купити мансардні вікна Хуст, які втілять ваші ідеї про надійну, теплу та добре освітлену мансардну кімнату, тоді завітайте до офісу компанії СТБ, або скористайтеся нашими контактними даними для зв’язку з менеджерами.

Чекаємо на вас уже сьогодні!


Купіть мансардні вікна Velux, Roto, Fakro, обладнавши свій будинок в стильному дизайні