Компанія СТБ пропонує купити гаражні ворота Kruzik, виготовлені з використанням унікальної технології друку

1747

Компанія Сучасні Технології Будівництва «СТБ» Хуст пропонує своїм постійним та потенційним клієнтам великий спектр продукції, серед якої своє достойне місце знайшли і якісні та, без пафосу сказано, красиві та дуже стильні гаражні ворота чеської торгової марки KRUZIK, що є одним із найбільших виробників різних видів воріт в Центральній Європі.

Купити гаражні ворота KRUZIK у м. Хуст ви можете в компанії СТБ по вигідній для вас ціні, що, без всякого сумніву, відповідає їх чудовій якості.

Компанія СТБ Хуст пропонує купити гаражні ворота KRUZIK у декількох варіантах:

  • Гаражні секційні ворота;
  • Промислові ворота;
  • Виїзні ворота.

Компанія СТБ готова запропонувати вам гаражні ворота бренда KRUZIK в різноманітних варіантах та стилях, зокрема у нас ви можете замовити гаражні ворота з урахуванням необхідних вам індивідуальних розмірів, кольорової гами та з вподобаного вами матеріалу.

Хочете купити гаражні ворота KRUZIK в традиційній манері  під деревину, нема проблем компанія СТБ Хуст допоможе вам в цьому, та порекомендує вам гаражні ворота KRUZIK в найкращому дизайні.

Крім класичних ламінованих панелей, компанія СТБ запропонує вам гаражні ворота торгової марки KRUZIK в м. Хуст в нетрадиційних рішеннях та варіантах.

Бренд KRUZIK, з яким співпрацює компанія СТБ Хуст, виготовляє гаражні ворота по інноваційній технології струменевого друку в трьох осях з використанням спеціальних УФ-отверждаємих фарб, що мають захисний ефект, та перетворюється на фотополімерну плівку, за допомогою якої на панелях воріт може з’явитися будь-який вподобаний вами малюнок в хорошому розширенні (360 пікселів на дюйм).

Купити гаражні ворота KRUZIK в компанії СТБ Хуст ви можете, обрав із 60 варіантів ламінувальних плівок.

Якщо серед запропонованого спектру ламінації ви не знайшли цікавого варіанту, тоді ви маєте можливість замовити гаражні ворота KRUZIK в унікальному дизайні, що вам найбільше подобається.

Якщо вас зацікавили ворота KRUZIK, і ви хочете купити гаражні ворота в м. Хуст цієї торгової марки, телефонуйте або завітайте в офіс компанії СТБ.

Ми завжди раді допомогти вам вибрати краще. Скористайтеся нашими контактами, щоб отримати вичерпну інформацію.

Гаражні ворота Алютех: зразки та варіанти дизайну