Ексклюзивне безрамне скління торгових марок PanoramGlass та Vizyon

1221

Компанія СТБ Хуст реалізує ексклюзивні віконні конструкції з безрамним склінням, що стало сьогодні вельми популярним серед власників красивих будинків заміського типу з панорамними віконними конструкціями та терасними зонами.

Добре обладнані та функціональні вікна та тераси з безрамним склінням PanoramGlass та Vizyon зарекомендували себе не тільки в Україні, а й в Європі, адже їх стильний вигляд та хороші термоізоляційні характеристики говорять самі за себе.

Названі бренди віконних конструкцій з безрамним склінням застосовують новітні технології та кращі матеріали, що дають можливість пропонувати покупцям нестандартні та унікальні проектні рішення, якими можна оснастити:

  • тераси,
  • балкони та лоджії,
  • безрамні перегородки – гармошки в офісах,
  • внутрішні скляні конструкції в будинках,
  • панорамні безрамні конструкції для парковок.

Роздвижні безрамні системи для балконів та внутрішні конструкції PanoramGlass та Vizyon допоможуть вам оснастити свій будинок для розміщення зимнього саду та інших ідей дизайну, а також візуально збільшити простір, зекономити площу приміщення.

Пересування таких безрамних конструкцій реалізовано за допомогою автоматичних чи напівавтоматичних направляючих рельсів.

Якщо ваз зацікавило ексклюзивне безрамне скління вікон, терас, балконів і т.д., і ви вирішили оснастити цим новаційним рішенням свій будинок, менеджери компанії СТБ Хуст будуть раді надати вам максимально докладну інформацію про характеристики, ціни, особливості цього виду продукції.

Завітайте в офіс компанії СТБ Хуст або телефонуйте, скориставшись контактними даними.